Klinika

Promedica

„Promedica“ klinika yra įsikūrusi moderniose ir visapusiškam pacientų ir klinikos svečių patogumui pritaikytose patalpose. Mes galime didžiuotis, galėdami savo pacientus aptarnauti, naudodamiesi pačia  moderniausia ir šiuolaikiškiausia medicinine diagnostikos įranga, kuri garantuoja aukščiausią gydymo kokybę. Be to, visos klinikos patalpos yra pritaikytos neįgaliesiems, įrengtas patogus liftas, nėra slenksčių ir kitų kliūčių, kurios trukdytų patekti į klinikos patalpas.

Kitas mūsų pasididžiavimas – tai patyrusių specialistų komanda, kuri nuolatos kelia savo kvalifikaciją įvairiuose Lietuvos ir užsienio mokymuose, seminaruose, konferencijose, todėl galime užtikrinti diagnostikos ir gydymo paslaugų kokybę.

Klinika yra sudariusi sutartį su valstybine ligonių kasa, todėl pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos nemokamai.

REGISTRUOKITĖS DABAR

Mielai kviečiame apsilankyti vienoje moderniausių klinikų Panevėžio mieste. Užsiregistruoti gydytojų konsultacijai ir apžiūrai galite telefonu arba užpildydami registracijos formą internete. Laukiame jūsų ir esame pasiruošę jums padėti.

Iki susimatymo Promedica klinikoje.