Moderni įranga

PATYRĘ PROFESIONALAI

Promedica klinikos teikiamos odontologijos paslaugos – tai nepriekaištingo rezultato garantija. Mūsų atsakingi ir ilgametę darbo patirtį turintys  odontologai yra visada pasirengę įvertinti jūsų dantų ir burnos būklę bei pasiūlyti pačius tinkamiausius ir geriausius gydymo būdus būtent jums. Itin daug dėmesio skiriame dantų ir burnos ligų profilaktikai, nuolatos skatiname pacientus rūpintis savo dantimis ir patariame, kaip taisyklingai tai daryti, todėl konsultuojame tėvus vaikų burnos higienos klausimai, padedame išsirinkti tinkančias priemones. Taip pat teikiame platų odontologinių paslaugų asortimentą: pradedant estetiniu dantų plombavimu, higieniniu burnos ertmės valymu ir baigiant sudėtingomis dantų implantavimo ar žandikaulio kaulo atauginimo procedūromis.

Norėdami užtikrinti savo pacientų patogumą ir puikų darbo rezultatą, Promedica klinikos gydytojai odontologai naudoja tik pačią kokybiškiausią ir pažangiausią odontologinę įrangą ir rentgeno diagnostinę įrangą, kuri atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus ir standartus.

Mūsų

KOMANDA

Aušvydas Baltuonis

Odontologas - implantologas

Eglė Masilionytė

Gydytoja odontologė

Greta Bernatonytė

Burnos higienistė

Neringa Kaukėnė

Gydytoja odontologė

Erika Bumblauskienė

Odontologė - ortopedė

Toma Jasaitienė

Gydytoja odontologė

Tautvydas Valiulis

Burnos chirurgas

Gabrielė Beržanskienė

Gyd. vaikų odontologė

Akvilė Bernotienė

Gydytoja ortodontė

Vaida Drevišiūtė

Burnos higienistė

Veronika Petkevičiūtė

Burnos higienistė

Austėja Stundžiaitė

Gydytoja odontologė

Žydrė Alaunytė-Ambrozė

Burnos higienistė

Laura Laurikėnaitė

Burnos higienistė

REGISTRUOKITĖS DABAR

Skauda dantį? Esate nepatenkintas savo šypsena? Nieko nelaukite ir nekentėkite. Promedica gydytojai odontologai yra visada pasiruošę jums padėti. Registruokitės ir vėl džiaukitės žavia šypsena.