Kas yra

IMPLANTACIJA?

Pasitaiko atvejų, kuomet gamtos duoti dantys mus… palieka. Tai atsitinka dėl įvairių priežasčių – traumos, ligos, netinkamai suformuoti burnos higienos įpročiai. Implantai tai pagal moderniausias technologijas pagaminti dirbtiniai dantys, kurie įauginami į paciento žandikaulį. Ši procedūra –  vienas efektyviausių būdų atstatyti švytinčią šypseną.

Mūsų klinikoje naudojami

IMPLANTAI

Straumann

(Šveicarija)

Siūlome dviejų rūšių produktą Straumann Roxolid SLA ir Straumann Roxolid SLA active. Implantai gaminami Šveicarijoje, jų gamybai naudojamas titano ir cirkonio lydinys. Be kitų puikių savybių Straummann Roxolid SLA active pasižymi išskirtinėmis prigijimo savybėmis – naudojant šį implantą galutinį protezavimą galima atlikti jau po mėnesio nuo pirmosios operacijos.

Medentika Microcone

(Vokietija)

Titano lydinio implantai pasižymi nepriekaištinga kokybė, puikiu sugijimu su kaulu ir ilgaamžiškumu. Tai dar vienas, jau legenda tapusios, vokiškos kokybės pavyzdys. Šie implantai  – vienas geriausių pasirinkimų tiems, kas nenori nusivilti.

Megagen Anyridge

(Pietų korėja)

Tai puikus ir iš ties kokybiškas gaminys, kuomet reikia rinktis trumpuosius implantus ir per greitą laiką išpręsti danties netekimo problemą. Šie implantai suteikia galimybę atlikti procedūrą su minimalia invazija, garantuoja patikimą ir estetiškai nepriekaištingą rezultatą.

Klinikos

IMPLANTOLOGAS

Aušvydas Baltuonis

Gydytojas odontologas - implantologas

REGISTRUOKITĖS DABAR

Esate nepatenkintas savo šypsena? Nieko nelaukite, Promedica odontologai yra visada pasiruošę jums padėti. Registruokitės ir vėl džiaukitės žavia šypsena.