Rūpestingai. Tiksliai.

Profesionaliai.

Echoskopas tai įrenginys, kuris generuoja aukšto dažnio garsą ir siunčia jį į paciento kūną, kuriame esantys audiniai ir skysčiai tą garsą atspindi. Atspindžiai vėliau paverčiami vaizdine informacija echoskopo ekrane. Ši procedura visiškai nekenksminga ir beskausmė. Echoskopu tiriama širdis, kraujagyslės, inkstai, tulžies pūslė, mažojo dubens organai, šlapimo sistema, kepenys, skydliaukė ir dar daugybė kitų, gyvybiškai svarbių organų.

Mūsų klinikoje atliekami šie

ECHOSKOPINIAI TYRIMAI

Moterų mažojo dubens
organų echoskopija

Šiuos tyrimus atlieka patyrusios gydytojos akušerės-ginekologės Rasa Kupčiūnaitė ir  Ramunė Baltrušaitienė. Jos apžiūrės bei įvertins jūsų gimdą ir gimdos kaklelį, kiaušintakius, kiaušides, šlapimo pūslę. Šis tyrimas vykdomas nėštumo stebėjimui, esant menstruaciniams sutrikimams, įtariant uždegimą bei kitus sutrikimus.

Vidaus organų
echoskopija

Vienas išsamiausių tyrimų – virškinimo sistemos organų. Jo metu įvertinama kepenų, tulžies, blužnies, kasos būklė. Šiuos tyrimus atlieka didelę patirtį turinti mūsų specialistė –  gydytoja Loreta Kriukienė.

Širdies
echoskopija

Šį tyrimą mūsų klinikoje atlieka gydytojas kardiologas Karolis Bumblauskas. Jis patikrins ir įvertins anatominius ir funkcinius širdies pokyčius, kuriuos paprastai gali sukelti koronarinės kraujotakos sutrikimai ar širdies nepakankamumas. Echoskopija  – vienas geriausių būdų laiku pastebėti ir užkirsti kelią skausmingas pasekmes turinčioms širdies ligoms.

Mūsų

KOMANDA

Rasa Kupčiūnaitė

Akušerė-ginekologė

Ramunė Baltrušaitienė

Akušerė-ginekologė

Loreta Kriukienė

Šeimos gydytoja

Karolis Bumblauskas

Kardiologas

REGISTRUOKITĖS DABAR

Pradėkite rūpintis savo sveikata ir gerove jau šiandien. Registruokitės gydytojo konsultacijai ar apžiūrai ir į visus jūsų klausimus atsakys patyrę specialistai, kuriems rūpite jūs ir jūsų sveikata.